Inschrijvingen 2021-2022

De inschrijvingen gaan van start vanaf 29 augustus 2021

Inschrijvingen gebeuren online via onderstaande link en instructies.

Bij het inschrijven via onze online module, is het erg belangrijk dat dit via een laptop of computer gedaan zal worden, aangezien deze module meestal niet werkt via tablet of smartphone.

Indien een bepaalde groep reeds volzet is, kan je de nodige gegevens via deze link RESERVELIJST(klik hier) op onze reservelijst invullen. Door het invullen van je gegevens op deze lijst kunnen we contact opnemen van zodra er opnieuw vrije plaatsen zijn en kan je toch nog instappen in onze club.

Wij willen jullie er attent op maken, dat de betaling van het lidgeld dient te gebeuren binnen de 5 werkdagen na inschrijvingsdatum. Enkel bij het tijdig ontvangen van het lidgeld is de inschrijving definitief.

Wij zijn alvast heel blij u te mogen verwelkomen in onze club en wensen u een sportief seizoen toe.  Heeft u vragen, neem dan gerust contact met ons op via e-mail turnkringpalfit@gmail.com    

   

Met vriendelijke groeten  

Het bestuur