Beste leden, sympathisanten

Wij zijn blij u te mogen uitnodigen op onze 18e eetdag.

Op zaterdag 10 november is het weer zo ver, dan verwelkomen we alle leden, familie, vrienden en sympathisanten in de parochiezaal te Paal op onze eetdag.

Iedereen is welkom om te komen eten van 11u30 tot 14u00 of van 17u00 tot 20u00.

Al onze leden krijgen alvast 2 eetkaarten mee om iedereen uit te nodigen om te komen smullen op onze eetdag. Heb je nog meer kaarten nodig, aarzel dan zeker niet om ze bij te vragen aan de train(st)er.

Net zoals voorgaande jaren, zal je ook dit jaar van een uitgebreide menukaart kunnen kiezen, met volgende gerechten: jumbo mosselen, veggieburger met groenten, gekookte zalmschotel, curryworst (2 stuks), kipnuggets.

Kan je er helaas niet bij zijn op deze dag, maar wil je toch graag onze club steunen? Dan kan je deze kaarten ook gebruiken als steunkaart voor 5 euro per kaart.

Bestellingen kunnen doorgegeven worden door de ingevulde kaarten met gepast geld in een gesloten enveloppe aan de train(st)er te bezorgen of door middel van het bestellen via ons online formulier op volgende link: https://goo.gl/forms/bL2peNvmDloBO95H3

Gelieve de ingevulde kaarten/online bestellingen ten laatste op zondag 28 oktober aan ons te bezorgen.

Wij hopen u dan ook zeker te mogen verwelkomen op onze eetdag om er samen een gezellige dag van te maken!

Het bestuur