Kwaliteitslabel Q4Gym opnieuw behaald

Met trots kunnen we u melden dat onze club in juni 2018 opnieuw het kwaliteitslabel ‘Q4Gym’ van de GymFed behaald heeft.

Q4Gym is een online kwaliteitsinstrument ontwikkeld door de Gymnastiekfederatie Vlaanderen met de steun van Sport Vlaanderen om de werking van de jeugdclubs te ondersteunen en naar een hoger niveau te brengen

Q4Gym staat voor ‘Quality for gym’ (Kwaliteit in de Gymnastiek). Het is een kwaliteitsinstrument dat ontwikkeld werd door de GymnastiekFederatie Vlaanderen. Dit houdt in dat de werking van onze club en de aanpak van onze trainingen door de GymFed gecontroleerd worden en voldoen aan de gestelde kwaliteitsnormen. Meer info? https://www.q4gym.be/home

Onze club diende, in het kader van de Q4Gym-audit, een ‘Uitzonderlijk en innovatief project’ in. De commisie heeft het project ‘Help wanted – Kleutergymnastiek zoekt vrijwilligers’ goedgekeurd. De commissie feliciteerde onze club met het initiatief en vindt vooral het concept van een georganiseerde poule van ‘plasouders’ een meerwaarde.

Het concept zal als ‘good practice’ voorbeeld doorgegeven worden aan andere clubs.